Corpus Sigorta

Misyonumuz

Farklı bir sigorta şirketi olmayı hedefleyerek çıktığımız yolda, odaklandığımız alanlardaki uzmanlığımız ve ürünlerimizin kalitesiyle sigortalılarımızın güvencesi olmayı, acentelerimize gönül rahatlığıyla ürünlerimizi satabilecekleri ortam ve imkânları sağlamayı, problemler karşısında hızlıca çözüm sunmayı, toplum için yaratacağımız fonlarla ülke ekonomisine kendi bünyemiz çerçevesinde katkıda bulunmayı da misyon ediniyoruz.

Vizyonumuz

Corpus Sigorta olarak, kurulduğumuz ilk günden beri faaliyet gösterdiğimiz alanlara deneyim ve bilgimizle değer katmayı hedefliyoruz. Alanında uzman teknik kadromuz ile paydaşlarımıza doğrudan hizmet sunup zaman kazandırmayı, gerektiğinde özel çözümler sunmayı ve teminat bulunması güç riskler için güçlü reasürans kapasitemizi en iyi şekilde kullanmayı amaçlıyoruz.

Her sigorta branşında rekabet etmek yerine özellikle önleyici sigortacılık konseptinde uzmanlaşarak, odaklandığımız sigorta dallarında sigortalılarımızı ve paydaşlarımızı memnun etmeyi vizyonumuzun en önemli parçası olarak görüyoruz.

Firma Ekle